Finalistes A1

Finalistes categoria A1 (el número que precedeix el nom del grup és el que us correspon per al sorteig):

  1. Mitjans, La Forja, Alpens
  2. Viatgers del món, Sagrats Cors, Centelles
  3. Aviadors, Sagrats Cors, Centelles
  4. El vaixell de les aventures, Sagrats Cors, Centelles
  5. 1r A, Joan XXIII, Hostalets de Balenyà
  6. Els Joans i les Joanes XXIII, Joan XXIII, Hostalets de Balenyà
  7. Aventurers, Joan XXIII, Hostalets de Balenyà
  8. 2n A, Joan XXIII, Hostalets de Balenyà
  9. Roviretes, Mossèn Cinto, Folgueroles
  10. Els rapinyaires, Mossèn Cinto, Folgueroles
  11. Els exploradors i les exploradores, Mossèn Cinto, Folgueroles
  12. 2n A, Mossèn Cinto, Folgueroles
  13. Els dinosaures, El Despujol, Les Masies de Voltregà
  14. 2n A La Flauta màgica, Quatre Vents, Manlleu
  15. 2n A La Flauta màgica, Quatre Vents, Manlleu
  16. Superherois de primer, FEDAC-Prats, Prats de Lluçanès
  17. Olímpics 2n, FEDAC-Prats, Prats de Lluçanès
  18. El grup genial, Vedruna, Ripoll
  19. Els ocells de 2n, Joan Maragall, Ripoll
  20. Classe de 1r, Joan Maragall, Ripoll
  21. Els astronautes 1r, Emili Teixidor, Roda de Ter
  22. Pardals 1r, La Monjoia, St. Bartomeu del Grau
  23. Pardals 2n, La Monjoia, St. Bartomeu del Grau
  24. Les abelles, IE Mestre Andreu, St. Joan de les Abadesses
  25. La mel, IE Mestre Andreu, St. Joan de les Abadesses
  26. Els automòbils, Bellpuig, St. Julià de Vilatorta
  27. Els esquelets, Segimon Comas, St. Quirze de Besora
  28. Els exploradors, Segimon Comas, St. Quirze de Besora
  29. Emojis de primer, Les Basseroles, St. Miquel de Balenyà
  30. Els de segon, Les Basseroles, St. Miquel de Balenyà
  31. Super Team, Gurri, Taradell
  32. La selva de 2n, Marta Mata, Torelló
  33. 1r A l’oceà, Marta Mata, Torelló
  34. Els astronautes, Sagrats Cors, Torelló
  35. Classe dels coets, Sagrats Cors, Torelló
  36. 1r A, Dr. Fortià Solà, Torelló
  37. 2n A, Dr. Fortià Solà, Torelló
  38. 2n B, Dr. Fortià Solà, Torelló
  39. Dominiques 2n, Dominiques, Vic
  40. Els taurons, Dominiques, Vic
  41. El bestiari, Vic-Centre, Vic
  42. Els castellers, Vic-Centre, Vic
  43. Els trapelles, Andersen, Vic
  44. 2n Andersen, Andersen, Vic
  45. El tigres, Dr. Joaquim Salarich, Vic
  46. Les tortugues, Sagrat Cor, Vic
  47. Els dijokeys, Comtes Lacambra, Vinyoles