Finalistes A2

Finalistes categoria A2 (el número que precedeix el nom del grup és el que us correspon per al sorteig):

  1. Els calderins olímpics, Anton Busquets i Punset, Calders
  2. 4t B, Sagrats Cors, Centelles
  3. Ausetans i ausetanes, Sagrats Cors, Centelles
  4. 3r A, Sagrats Cors, Centelles
  5. 3r B, Sagrats Cors, Centelles
  6. Eco-herois i eco-heroïnes de 3r, Joan XXIII, Hostalets de Balenyà
  7. Els cocodrils de 4t B, Joan XXIII, Hostalets de Balenyà
  8. Els ecoemogis, Joan XXIII, Hostalets de Balenyà
  9. Els folguerolencs, Mossèn Cinto, Folgueroles
  10. Harry Potter, Mossèn Cinto, Folgueroles
  11. Miners i mineres, El Despujol, Masies de Voltregà
  12. Univers de 3r, El Despujol, Masies de Voltregà
  13. Les 7 gotes d’aigua, Escola Gafarró, Lluçà
  14. Els esquelets de 4t A, Puig-Agut, Manlleu
  15. 4t B, Vedruna, Manlleu
  16. Els màgics de 4t B, Puig-Agut, Manlleu
  17. Els cracs de Manlleu, Pompeu Fabra, Manlleu
  18. El futur de 4t B, Pompeu Fabra, Manlleu
  19. Els esportistes de 4t A, Pompeu Fabra, Manlleu
  20. La classe de l’amistat, Pompeu Fabra, Manlleu
  21. L’equip C, Vedruna, Manlleu
  22. La cova, Vedruna, Manlleu
  23. Els hackers, Puig-Agut, Manlleu
  24. Els cracks de 4t C, Pompeu Fabra, Manlleu
  25. Zombies 3r A, Puig-Agu, Manlleu
  26. Alufàdig, Escola Muntanyola
  27. La colla dels 16, FEDAC-PRATS, Prats de Lluçanès
  28. Superherois, FEDAC-PRATS, Prats de Lluçanès
  29. Els estels de 4t, Joan Maragall, Ripoll
  30. Els imparables, Joan Maragall, Ripoll
  31. Els grafiters, Emili Teixidor, Roda de Ter
  32. Els mini ninges, Emili Teixidor, Roda de Ter
  33. La galàxia, Emili Teixidor, Roda de Ter
  34. Els petits investigadors, IE Mestre Andreu, St. Joan de les Abadesses
  35. Els 30 nans de tercer, IE Mestre Andreu, St. Joan de les Abadesses
  36. Els ous durs de 4t, Les Basseroles, St. Miquel de Balenyà
  37. 3r, Les Basseroles, St. Miquel de Balenyà
  38. Construccions Xandri, J. M. Xandri, St. Pere de Torelló
  39. Les salamandres de 3r, La Monjoia, St. Bartomeu del Grau
  40. Les salamandres de 4t, La Monjoia, St. Bartomeu del Grau
  41. Els pumes, Segimon Comas, St. Quirze de Besora
  42. Catalanets i catalanetes, Pinediques, Taradell
  43. Les 19 estrelles, Pinediques, Taradell
  44. Els Simpsons, El Gurri, Taradell
  45. 4t B, Marta Mata, Torelló
  46. Diables de 4t, Vall del Ges, Torelló
  47. Els pros, Sagrats Cors, Torelló
  48. Els prehistòrics i les prehistòriques, Marta Mata, Torelló
  49. Els 22 cherry catalans, Sagrats Cors, Torelló
  50. 3r A, Dr. Fortià Solà, Torelló
  51. 3r B, Dr. Fortià Solà, Torelló
  52. 4t A, Dr. Fortià Solà, Torelló
  53. 4t B, Dr. Fortià Solà, Torelló
  54. Classe boja, Marta Mata, Torelló
  55. El món de 3r, Dominiques, Vic
  56. Els cracs de 4t A, Escorial, Vic
  57. Krakens 4t C, Escorial, Vic
  58. Els xerraires 3r C, Escorial, Vic
  59. Nens i nenes de 3r B, Escorial, Vic
  60. Els bros i les sis de 4t B, Escorial, Vic
  61. La plaça Major de Vic, Vic-Centre, Vic
  62. 4t A, Dr. Joaquim Salarich, Vic
  63. Estel polar, Dr. Joaquim Salarich, Vic
  64. Els astrònoms 4t B, Dr. Joaquim Salarich, Vic
  65. Els hackers II, Dr. Joaquim Salarich, Vic
  66. Magcrits, Dr. Joaquim Salarich, Vic
  67. Els endevinapreguntes, Comtes Lacambra, Vinyoles