Finalistes A3

Finalistes categoria A3 (el número que precedeix el nom del grup és el que us correspon per al sorteig):

  1. Els millors endevins, La Forja, Alpens
  2. Els esportistes, Anton Busquets i Punset, Calders
  3. 5è B, Escola Pirineu, Campdevànol
  4. 5è A, Sagrats Cors, Centelles
  5. Miniscoop, Sagrats Cors, Centelles
  6. Ecoclass 6è B, Sagrats Cors, Centelles
  7. 6è A, Escola Ildefons Cerdà, Centelles
  8. 6è B, Escola Ildefons Cerdà, Centelles
  9. No callem ni sota l’aigua!, Mossèn Cinto, Folgueroles
  10. Les vaques catalanes de 5è B, Mossèn Cinto, Folgueroles
  11. Torre Eiffel, Les Escoles, Gurb
  12. Casa Batlló (5è A), Les Escoles, Gurb
  13. La Sagrada Família, Les Escoles, Gurb
  14. Els Hackers, Escola Cabrerès, L’Esquirol
  15. Les mil flors, Escola Gafarró, Lluçà
  16. Team 6è B, Vedruna, Manlleu
  17. Team 6è A, Vedruna, Manlleu
  18. 6è C, Vedruna, Manlleu
  19. L’equip dels somnis, Quatre Vents, Manlleu
  20. Els cracs de 5è A, Puig-Agut, Manlleu
  21. 5è A, Vedruna, Manlleu
  22. Els llengua llarga, Vedruna, Manlleu
  23. Els científics, El Rocal, Montesquiu
  24. Els sensenom, El Rocal, Montesquiu
  25. Cicle superior, Escola Muntanyola
  26. Xampinyons 2.0, Joan Maragall, Ripoll
  27. Els Shakespeare, Joan Maragall, Ripoll
  28. El galliner, Joan Maragall, Ripoll
  29. Els esportistes, Emili Teixidor, Roda de Ter
  30. Els moderns, Emili Teixidor, Roda de Ter
  31. Blauets, La Montjoia, Sant Bartomeu del Grau
  32. Font del Covilar (6è), IE Mestre Andreu, St. Joan de les Abadesses
  33. Les llonganisses, Les Basseroles, St. Miquel de Balenyà
  34. Les patates, J. M. Xandri, St. Pere de Torelló
  35. Els cracks de 5è, Segimon Comas, St. Quirze de Besora
  36. 18 dimonis, Segimon Comas, St. Quirze de Besora
  37. Els cantallobencs, Escola Lloriana, St. Vicenç de Torelló
  38. Salsitxes Team, Pinediques, Taradell
  39. The wonder Team, Pinediques, Taradell
  40. Petiflori 6è A, Pinediques, Taradell
  41. Les cotorres de 5è B, Vedruna, Tona
  42. Els picapedra descobreixen Amèrica, L’Era de Dalt, Tona
  43. Els petits víkings, l’Era de Dalt, Tona
  44. La Via Làctea, Sagrats Cors, Torelló
  45. La recepta de la iaia, Sagarts Cors, Torelló
  46. 5è B, IE Marta Mata, Torelló
  47. Pescacracks, IE Marta Mata, Torelló
  48. Terra endins, Vall del Ges, Torelló
  49. 5è A, Fortià Solà, Torelló
  50. 5è B, Fortià Solà, Torelló
  51. 6è A, Fortià Solà, Torelló
  52. 6è B, Fortià Solà, Torelló
  53. 6è C, Fortià Solà, Torelló
  54. 5è de primària, Dominiques, Vic
  55. Cracks de 6è, Dominiques, Vic
  56. 5è B, Escorial, Vic
  57. La catedral de Vic, Vic Centre, Vic
  58. Els 25 xerraires, Guillem de Mont-rodon, Vic
  59. Guanyadors, Guillem de Mont-rodon, Vic
  60. 6è C, Escorial, Vic
  61. Les barretines, Escorial, Vic
  62. Els caps de cacauet, Guillem de Mont-rodon, Vic
  63. Menjalletres, Guillem de Mont-rodon, Vic
  64. 6è A, Escorial, Vic
  65. 6è B CAT, Escorial, Vic
  66. Salarich 5è B, Dr. Joaquim Salarich, Vic
  67. Els 27 fantàstics, Dr. Joaquim Salarich, Vic
  68. Els Teletubbies catalans, Guillem de Mont-rodon, Vic